Breitling Replika HUIT Aviation Flight Department

Repliki Zegarków

Repliki Zegarków (WillyBreitling) miał zaledwie 19 lat, gdy był odpowiedzialny za rodzinny biznes, ale przeszedł już wiele szkoleń handlowych i technicznych. Młoda głowa jest już gotowa wprowadzić markę w kolejną wspaniałą erę.

Nasza przyszłość jest ponad niebieskim niebem

W 1932 r. Repliki Zegarkow stało się głównym przedmiotem działalności Breitling, ale w tamtych czasach wszystkie chronografy były wyposażone tylko w jeden przycisk operacyjny. Willie Breitling odkrył tę potencjalną okazję iw 1934 r. Zarejestrował patent na pierwszy na świecie chronograf z dwoma przyciskami. W 1936 r. Młody przedsiębiorca stworzył unikatowy zegarek lotniczy z czarną tarczą, świecącymi cyfrowymi znacznikami godzin i wskazówkami. Willy Breitling przewidział przyszłość Breitling – nasza przyszłość jest ponad niebieskim niebem.
Obowiązkowa dla profesjonalistów z branży lotniczej
Jednym z największych osiągnięć Willy Breitling było ustanowienie Breitling „Huit Aviation Flight Division” w 1938 r. Jest dobrze zaznajomiony z surowymi wymogami lotnictwa wojskowego i cywilnego. Huit oznacza „8” po francusku, co oznacza, że ​​licznik czasu w kokpicie i inne wyposażenie oprzyrządowania w tym czasie mają 8-dniową rezerwę mocy. Zegar opracowany przez „Huit Aviation Flight Division” znany jest ze specjalnie zaprojektowanej lekkiej obudowy i łatwej instalacji, a także odpowiedzialny za rozwój chronografu lotniczego.
Utworzenie „Huit Aviation Flight Division” było zbiegiem okoliczności: jej produkty szybko przyciągnęły uwagę pilotów wojskowych. Wkrótce wybuchnie II wojna światowa, a departament otrzymał znaczne zamówienie na dostosowanie sprzętu do pomiaru czasu w kokpicie dla myśliwca Royal Air Force.
Rzuć wyzwanie, przekraczaj, idź naprzód
Repliki Zegarkow i jego zespół doskonale znają surowe i bezwzględne środowisko pracy, przed którym stoją piloci lotnictwa cywilnego i wojskowego, oraz ich wyjątkowe wymagania dotyczące oprzyrządowania: sprzęt powietrzny musi być nie tylko przejrzysty i łatwy do odczytania, ale także być wyjątkowo wymagającym. W tych warunkach zachowaj wyjątkową wydajność jak zawsze. W tym celu „Huit Aviation Flight Division” opracował szereg trudnych testów, aby upewnić się, że każde oprzyrządowanie może poradzić sobie z wstrząsem, wibracjami, ekstremalnymi temperaturami i siłami magnetycznymi, z którymi pilot musi zmierzyć się w kabinie. Licznik kokpitu i zegarek pilotowy zbudowany przez departament musi przejść każdy test!
„Huit Aviation Flight Department” założony przez Willy’ego Breitlinga zajmował bardzo szczególne miejsce w historii Breitling Replika. Najnowsze dzieło marki Breitling Replika, Navitimer8, jest inspirowane tym legendarnym działem i ma w sobie wspaniałą historię i wspaniałe tradycje, z których Breitling jest dumny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *