5 punktów, aby zobaczyć, dlaczego kobiety zakochują się w mechanice Repliki Zegarków

Repliki Zegarkow

Wraz z rosnącym statusem kobiet mechaniczne Replica Watches może zaspokoić gust dużych kobiet. Pracownicy umysłowi potrzebują skomplikowanych zegarów funkcjonalnych, takich jak podwójne prześladowanie w ich życiu i pracy.

1, maszyneria może zaspokoić gust dużych kobiet.

Biały stół kawiorowy Hublot BIG BANG
Ruch: automatyczny ruch HUB1112
Biały zegarek kawiorowy Hublot BIG BANG jest przedstawicielem branży ceramicznej. Ceramika jest doskonałym materiałem do zegarków, który jest o 30% lżejszy od stali, w 100% odporny na zarysowania, w 100% antysensowny i w 100% odporny na utlenianie. Biały kawior Big Bang jest wykonany w całości z ceramiki, a nawet korona i tarcza są wykonane z ceramiki. Odświeżające jest to, że Repliki Zegarkow ma ceramiczne intarsje w formie diamentów, zaczynając od środka kuli, ułożone radioaktywnie i schludnie. Próbowałem zrobić zdjęcie normalnym aparatem, ale bez względu na kąt, którego nie mogę zrobić, jest to zbyt niejasne lub różnica między efektem a okiem jest zbyt duża, ponieważ jasność jest zbyt olśniewająca, zwykłe piksele. To nie jest już możliwe do zarządzania. Jest bogaty w koncepcję „niewidocznego widocznego” przy użyciu różnych technik, takich jak wytłaczanie, cięcie diamentem kwadratowym, polerowanie i polerowanie, a nawet światło między kwadratami jest nagle delikatne.

2,Maszyna jest bardziej konotacyjna niż zegarek kwarcowy.

Zegarek damski Dior La D de Dior
Mechanizm: ręczny mechanizm nawijania Zénith Elite
Całkowita waga diamentów wynosi 1,53 karata, całkowita waga szafiru wynosi 1,13 karata, całkowita masa granatów z aluminium manganowego wynosi 0,86 karata, całkowita waga różowych szafirów wynosi 0,82 karata, Całkowita masa granatów aluminiowo-wapniowych wynosi 0,74 karata, całkowita masa żółtych szafirów wynosi 0,64 karata, a całkowita waga turmalinu dla 0,74 karatów, całkowita masa spinelu wynosi 0, 49 karatów, łączna waga rubinu wynosi 0,47 karata, łączna waga szmaragdów wynosi 0,45 karata, łączna masa ametystu wynosi 0,39 karata, a łączna waga fioletowych kamieni wynosi 0,26 karata . Za każdym razem, gdy idziesz przez godzinę, mijasz klejnot koloru. Koncepcja tęczy pogody jest piękna.

3, sztuka mechanicznego działania i projektowanie sztuki zewnętrznej są estetyczne, bardzo ważne!

Breguet Petite Fleur Replika Zegarka
Ruch: automatyczne uzwojenie ruchu 615
Kwiaty diamentowe z dużymi płatkami nie są przesadzone, a nawet odpowiednie. Pod lustrem półkulistego szafirowego kryształu z wygrawerowanym numerem seryjnym produktu wklęsła kula tworzy łóżko z falistych kwiatów, a kwietnik ozdobiony jest inkrustowanymi płatkami śniegu, a 141 diamentów świeci razem. Diamenty o różnych rozmiarach są cięte i układane jeden po drugim, całkowicie ukrywając białą metalową tarczę poniżej. Wgłębiony wskaźnik z niebieską stalową końcówką Breguet jest ręcznie formowany, aby zapewnić zakrzywioną powierzchnię pasującą do tarczy. Ponadto kołnierze używają 48 diamentów w przeciwstawie, aby odpowiednio podeprzeć powierzchnię. Maszyny jubilerskie obserwują kobietę, kim ona jest?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *