Hublot Glory wprowadza na rynek ekskluzywną oficjalną edycję limitowaną Zegarki Repliki

Hublot Replika

1 lipca 2019 r. Zostało zainaugurowane w Pekinie chińsko-szwajcarskie forum gospodarcze, którego celem jest promowanie dwustronnej współpracy handlowej między Chinami i Szwecją oraz poprawa konkurencyjności i zrównoważonego rozwoju obu krajów. Dla Chin i Szwecji będzie to oznaczać, że wejdzie w życie Umowa o wolnym handlu między Chinami a Szwecją, co jest ważne po stuleciu. Wybitne osiągnięcia HUBLOT Hublot w świecie zegarmistrzostwa i biznesu, szwajcarska marka Repliki Zegarków Szwajcarskich wprowadziła na rynek ekskluzywny „chińsko-szwajcarski limitowany zegarek FTA z limitowanej edycji”, świadkiem historii kamieni milowych współpracy gospodarczej i handlowej, ale -Szwajcaria Sex chwile.

Szwajcaria jest silnym krajem w tradycyjnym przemyśle produkcyjnym wysokiej klasy na świecie, a szwajcarska seria Repliki Zegarków Szwajcarskich jest filarem „szwajcarskiej produkcji szwajcarskiej”. Wraz z wejściem w życie umowy o wolnym handlu między Chinami i Szwajcarią oraz dalszą poprawą chińskiego przemysłu wytwórczego i siły nabywczej współpraca gospodarcza i handlowa między tymi dwoma krajami w dziedzinie zegarmistrzostwa napotka bezprecedensowo nowe możliwości i Ożywi energiczny rozwój branży zegarków.

Forum gospodarcze Chiny-Szwecja zostało zorganizowane przez Szwajcarską Izbę Handlową w Chinach i Ambasadę Szwajcarii. Jean-Claude Biver, Przewodniczący Rady Hublot i Przewodniczący Departamentu Nadzoru Grupy LVMH, został zaproszony do spotkania z wiceministrem Ministerstwa Handlu Chin. Shan, szwajcarski ambasador w Chinach Jean-Jacques de Dardel, Marie-Gabrielle Ineichen-Fleisch, szef wydziału do spraw gospodarczych szwajcarskiego rządu federalnego oraz elity biznesu, celebrytów i urzędników państwowych obszary życia wymieniły się i omówiły ważne kwestie, takie jak jakość, innowacje, konkurencyjność i zrównoważony rozwój w ramach krajowej współpracy gospodarczej.

Jako lider szwajcarskiej branży zegarków Jean-Claude Biver podzielił się doświadczeniami szwajcarskiego zegarmistrza i wymienił się z gośćmi z Chin i Szwajcarii. Powiedział: „Czuję się zaszczycony, mogąc go reprezentować. Szwajcarski przemysł zegarków uczestniczy w Forum Ekonomicznym Chiny-Szwecja i jest świadkiem nowej przyszłości współpracy gospodarczej i handlowej między Chinami i Szwecją. Chiny są jednym z najważniejszych rynków dla Hublot. Wierzę, że umowa o wolnym handlu Chiny-Szwajcaria wejdzie w życie dla nas. To świetna okazja. Myślę, że Hublot wykaże większą konkurencyjność w otwartym, równym i wzajemnie dojrzałym otoczeniu rynkowym ”.

Szwajcarski ambasador w Chinach Dai Shangxian powiedział: „Oficjalne wejście w życie umowy o wolnym handlu między Chinami i Szwajcarią odegra zasadniczą rolę w dwustronnym handlu między Chinami i Szwajcarią. Szwajcaria jest kolebką światowej sławy branży zegarkowej, setek La rzemiosło zegarmistrzowskie i tradycje historyczne, które zostały przekazane do dziś, są naszymi skarbami kultury. Ważne innowacje w maszynach i produkcji precyzyjnej napędzają centralną konkurencyjność i zrównoważony rozwój branży. Szwajcarski przemysł zegarków wciąż rośnie, Kwitnący, a rynek międzynarodowy zajmuje wiodącą pozycję. Cieszymy się, że zegarmistrzostwo zyskał uznanie konsumentów w Chinach. Czekam na szeroką wymianę i współpracę między Chinami i Szwecją w dziedzinie przemysłu zegarmistrzostwo i tworzenie bardziej długoterminowego rozwoju gospodarczego ”.

Aby być świadkiem i upamiętnić ten bezprecedensowy moment, Hublot wprowadził specjalnie na rynek „Klasyczny zegarek chińsko-szwajcarski FTA Limited Edition”. Zgodnie z klasyczną obudową z serii Fusion o średnicy 45 mm, szczotkowaną satynową tarczą, tarcze chronografu znajdują się odpowiednio na godzinie 3 i godzinie 9. Chińskie i szwajcarskie flagi narodowe są wyraźnie wygrawerowane na powierzchni, a napisy „Wykonanie chińsko-szwajcarskiej umowy o wolnym handlu” i „1.7.2014” są wygrawerowane na odwrocie stołu, symbolizując ten ważny historyczny moment.

Pasek Repliki Zegarków jest wykończony czarną naturalną gumą i czarną skórą krokodylową, która jest zszyta chińską czerwienią. „Klasyczny zegarek chińsko-szwajcarski FTA Limited Edition” wydał limitowaną edycję 20 sztuk Wang Jin (rzadkie złoto z 5% platyną) i 30 sztuk limitowanej edycji tytanu.
Jako ważna część społecznej odpowiedzialności biznesu, Hublot Replika dołoży wszelkich starań, aby wspierać promocję i pochwałę szwajcarskiej tradycji oraz otworzy ogromny rynek i nieograniczoną przyszłość rozwoju branży zegarków wysokiej klasy w duchu innowacji i innowacji z góry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *